Taras w salonie, a salon na tarasie – dzięki drzwiom T-Slide
Kopiuj tekst

Taras w salonie, a salon na tarasie – dzięki drzwiom T-Slide

Granica między tarasem a salonem to już przeszłość. Teraz te dwa światy mogą z sobą współgrać. Wszystko za sprawą nowoczesnych drzwi przesuwnych T-Slide od firmy Budvar Centrum.

Taras połączony z salonem lub dowolnym innym pomieszczeniem w domu, np. jadalnią czy kuchnią to już nie tylko fanaberia zmyślnych architektów wnętrz. Taras może być przedłużeniem naszego domu, dzięki któremu zyskamy dodatkową powierzchnię, idealną do odpoczynku, pracy, spotkań towarzyskich, a do tego bezpośrednio połączoną z ogrodem. Zatem bardzo ważna jest jego odpowiednia aranżacja, a także estetyczne i funkcjonalne połączenie części domowej z przestrzenią na zewnątrz. O ile w kwestii aranżacji możemy eksperymentować i zmieniać wystrój, o tyle w temacie połączenia tarasu i domu powinniśmy zdać się na sprawdzone, wysokiej jakości i nowoczesne rozwiązania, które będą służyć przez lata i nie ulegną zmieniającej się modzie. Tutaj warto sięgnąć po drzwi przesuwne T-Slide firmy Budvar Centrum.
T-Slide fot. Budvar.jpg

Otwórz dom na przestrzeń

T-Slide to nowoczesne rozwiązanie, które odpowiada na małe i wielkie potrzeby jego użytkowników, gdyż posiada ułatwienia, których brakowało w dotychczasowych drzwiach tarasowych. Przede wszystkim nie wyznacza już sztywnych podziałów na okno i drzwi tarasowe. To system, który łączy obie te funkcje, a tym samym wprowadza do pomieszczeń powiew nowoczesności i optycznie je powiększa.
taras z drzwiami przesuwnymi.png

Technologia w służbie wygody

W drzwiach T-Slide zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania, podnoszące komfort użytkowania, a jednocześnie zwiększone zostały parametry wytrzymałościowe. Dzięki wykorzystaniu Titanium Technology, profile cechują się wyjątkową termiką, dużą sztywnością, niezwykłym połyskiem i wysoką odpornością powierzchni.

To, co wyróżnia ten produkt, to m.in. niewidoczne okucie, którego jedynym zauważalnym elementem jest elegancka klamka. W T-Slide nie widać prowadnic ani zawiasów, dzięki czemu nic nie odwraca wzorku od widoków na zewnątrz, a także nie zahacza o firankę czy zasłonę podczas otwierania.

Kolejnym ciekawym rozwiązaniem, zastosowanym przez firmę Budvar Centrum, jest niski próg, który pozwala uniknąć potknięć przy przechodzeniu. Zatem niosąc tacę z napojami dla gości czekających na tarasie, nie potkniemy się już o nieestetyczny, wysoki próg. Teraz z gracją i bez przeszkód możemy przejść z domu na taras.

Drzwi tarsowe T-Slide posiadają system samodomykania Soft Close, dzięki któremu ich przesuwanie oraz zamykanie jest płynne i nie wymaga użycia siły – wystarczy do nich podejść, lekko popchnąć i gotowe – drzwi domkną się same. To rozwiązanie to również gwarancja bezpieczeństwa, gdyż skrzydła drzwi nie przytrzasną dziecka, dorosłego oraz zwierzęcia. Dodatkowym walorem są specjalnie dobrane wózki, na których montowane są drzwi, zapewniają one ciche i komfortowe przesuwanie. Jest to szczególnie ważne, gdy często korzystamy z wyjścia, ponieważ nie zakłócamy spokoju innym domownikom.

Drzwi T-Slide cechuje także ponadczasowy, klasyczny wygląd oraz bogata baza kolorystyczna. Dostępne są w pełnej palecie barw, a także w okleinach drewnopodobnych. Daje to pełną wolność w projektowaniu tarasu. – Klient wybiera spośród bardzo wielu opcji, co pozwala na dostosowanie barwy drzwi tarasowych do koloru zewnętrznej elewacji czy ścian wewnętrznych. Istnieje również możliwość szklenia pakietami dwu-, trzy- oraz czteroszybowymi – tłumaczy Paweł Trzciński, dyrektor działu technologii, Budvar Centrum.

System drzwi T- Slide firmy Budvar Centrum sprawdzi się jako rozwiązanie balkonowe lub przejście do ogrodu zimowego.
Powiązane artykuły
Nowoczesne drzwi do Twojego wnętrza - T-Door Elegant

temu

Ponadczasowa elegancja połączona z nowoczesną technologią i możliwością elastycznego dopasowania do projektu domu to gwarancja świetnego, pierwszego wrażenia. O czym mowa? Chodzi o wprowadzane właśnie na rynek, drzwi wejściowe T-Door Elegant firmy Budvar Centrum.
„Bon jour” polskie okna i drzwi! Budvar Centrum rusza na podbój rynku we Francji

temu

Budvar Centrum konsekwentnie zwiększa eksport na rynek europejski. Na celowniku zarządzających marką znalazły się m.in.: Niemcy, Włochy oraz Francja. Troszcząc się o rozpoznawalność i promocję polskich, doskonałych okien, marka podkreśli swoją obecność na październikowych targach ARTIBAT 2018. To jedno z największych wydarzeń, które skupia uwagę francuskiej branży budowlanej.  
Budvar Centrum sur le Salon Artibat 2018

temu

Élégantes, modernes, résistantes, performantes - ce sont les caractéristiques principales des produits de Budvar Centrum, entreprise de renommé internationale spécialisée dans la fabrication de portes et fenêtres. La Société Budvar Centrum, qui présentera son offre sur le Salon Artibat 2018 à Rennes, affiche clairement ses ambitions pour conquérir le marché français, en déclarant que ses fenêtres sont un cadre idéal pour admirer les magnifiques paysages de la France.
Windows which protect against burglary

temu

How do you protect your home against burglars? It is best to provide all-round protection of your home against theft and vandalism. As it happens, replacing window joinery can influence the security of your property. It is worth knowing how windows should be equipped to provide more effective protection for houses and flats.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.