Budvar Centrum - Otwórz się na przestrzeń

Budvar Centrum - Otwórz się na przestrzeń

Opublikowany

Producent okien i drzwi o wysokim standardzie

Budvar Centrum to firma produkująca i dostarczająca na rynek polski oraz rynki zagraniczne wysokiej jakości okna i drzwi. Nowoczesna linia produkcyjna o powierzchni 30 tysięcy m2, szeroka oferta produktów wzbogaconych o innowacyjne rozwiązania oraz kompleksowa obsługa klienta to najmocniejsze strony firmy. Budvar Centrum to marka, która od 25 lat spełnia oczekiwania klientów detalicznych, deweloperów oraz architektów.

25 lat doświadczenia

Firma została założona w 1992 roku w Zduńskiej Woli i od tamtej pory z niewielkiego punktu dystrybucji, zmienia się w jednego z największych polskich producentów stolarki otworowej. Już w 1997 roku marka posiada ponad 100 punktów sprzedaży. Kilka lat później Budvar Centrum otwiera własną linię produkcyjną, stopniowo poszerzając ofertę. W 2011 roku przedsiębiorstwo rozpoczyna wielką ekspansję na rynki zagraniczne. Ryzykowny krok przynosi oczekiwane efekty, firma stabilnie się rozwija inwestując w kolejne, nowoczesne rozwiązania.

Innowacyjność oferty

Oferta Budvar Centrum obejmuje okna i drzwi z PVC, aluminium oraz drewna, rolety a także nawiewniki - wachlarz produktowy jest niezwykle szeroki, a możliwości dobrania nowoczesnych komponentów ogromne. Marka dba o to, aby każdy klient znalazł dokładnie to, czego oczekuje. Zespół handlowców opowiada o dostępnych rozwiązaniach oraz możliwościach dopasowania ich do indywidualnych potrzeb. Oprócz profesjonalnego doradztwa, firma zapewnia także rzetelne usługi montażowe oraz gwarancję jakości przedłużoną do 15 lat.

Zaangażowanie społeczne

Firma to jednak nie tylko produkty, ale także zaangażowanie i odpowiedzialność społeczna. Okna Budvar Centrum nie posiadają domieszek ołowiu, kadmu ani związków innych metali ciężkich. W ten sposób marka dba o środowisko naturalne i zdrowie klientów. Firma wyznaje też zasadę „myślimy globalnie, działamy lokalnie” wspierając różnego rodzaju inicjatywy organizowane w okolicach zamieszkania swoich pracowników.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Kupno nowego okna. O to trzeba zapytać sprzedawcę!

temu

Kupno okna wymaga przygotowania i niezbędnej dawki wiedzy. O co trzeba zapytać sprzedawcę, aby mieć pewność, że nowe okno będzie wieloletnią i zarazem trafioną inwestycją? Ekspert firmy Budvar Centrum, Sebastian Leporowski, zwraca uwagę na kilka aspektów, o które warto zapytać sprzedawcę.
Plastikowe czy drewniane? Wybierz okna idealne

temu

Okna, to niewątpliwie „oczy domu”. To one są łącznikiem świata zewnętrznego z naszą prywatną przestrzenią domową. Wydawać się może, że wybór odpowiednich okien, to proste zadanie. Jednak jak się okazuje, już na samym początku może sprawić ono kilka trudności, szczególnie gdy mamy zdecydować, z jakiego rodzaju materiału okna będą przez wiele lat zdobić najbliższą nam przestrzeń.
La terrasse dans le salon, le salon sur la terrasse – possible grâce à la porte de terrasse T-Slide firmy Budvar

temu

Aujourd'hui, la frontière entre la terrasse et le salon n'existe plus. En fait, ces deux espaces peuvent se compénétrer, s'imbriquer harmonieusement l'un dans l'autre. Tout cela est possible grâce au système de portes coulissantes T-Slide fabriqué par la Société Budvar Centrum.
A patio in the living room, living room on the patio - thanks to the Budvar T-Slide patio door

temu

The boundary between your living room and patio is a thing of the past. These two worlds can now co-exist. All because of the modern T-Slide sliding door by Budvar Centrum.