Nowoczesne drzwi do Twojego wnętrza - T-Door Elegant

NOWOŚĆ

Nowoczesne drzwi do Twojego wnętrza - T-Door Elegant

Opublikowany

Ponadczasowa elegancja połączona z nowoczesną technologią i możliwością elastycznego dopasowania do projektu domu to gwarancja świetnego, pierwszego wrażenia. O czym mowa? Chodzi o wprowadzane właśnie na rynek, drzwi wejściowe T-Door Elegant firmy Budvar Centrum.

Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne, dlatego gdy wybieramy drzwi wejściowe, niezwykle istotne jest by oprócz cech użytkowych, miały one jeszcze elegancki, ponadczasowy wygląd i odpowiadały charakterowi domu. Prosta forma i przemyślany design drzwi zagwarantują oczekiwany efekt, a nasi goście będą przekraczać próg domu z zachwytem. My natomiast zapewnimy sobie komfort w codziennym użytkowaniu.

Drzwi skrojone na miarę

Jednak, aby to efekt „wow” został spełniony, drzwi nie mogą być przypadkowe. Muszą idealnie komponować się z budynkiem, zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz. Pasować do jego charakteru i stylu, ale jednocześnie być mocnym akcentem wyróżniającym się na tle całości. Firma Budvar Centrum doskonale to rozumie, dlatego wprowadziła na rynek drzwi wejściowe T-Door Elegant, które cechują się przemyślanym designem, elegancją i wygodą użytkowania. – Linię T-Door Elegant stworzyliśmy, z myślą o klientach poszukujących nowoczesnych i wysokiej jakości drzwi. W tej linii każdy znajdzie coś dla siebie. Zadowoleni będą miłośnicy bogatych zdobień, jak i zwolennicy surowych, minimalistycznych wzorów – mówi Anna Latus, Manager produktu, Budvar Centrum.

Drzwi T-Door Elegant to szeroki wybór modeli dopasowanych do różnych gustów i nie chodzi tylko o naprawdę imponujący zbiór wzorów czy gamę barw. Różnorodność dodatków - klamek, pochwytów, zawiasów w kształtach i kolorach dostosowanych do modeli drzwi, daje możliwość stworzenia indywidualnych i niepowtarzalnych projektów.

Natomiast wyraźna geometria T-Door Elegant sprawia, że bardzo dobrze wpisują się w estetykę nowoczesnych budynków. Są doskonałym uzupełnieniem minimalistycznych brył domów czy obiektów użyteczności publicznej.

Eleganckie i wytrzymałe 

Drzwi od Budvar Centrum zachwycają wyglądem, a jednocześnie są wyjątkowo wytrzymałe, m.in. za sprawą dodatkowych wzmocnień narożników oraz zbrojonego profilu. Dużą wytrzymałość zapewniają także tzw. niewidoczne zgrzewy. Warto podkreślić, że drzwi będą nienagannie prezentowały się przez lata, dzięki wysokiej odporności na warunki atmosferyczne, potwierdzonej certyfikatem klasy S. Deszcz, mróz, czy silny wiatr nie naruszą materiału. Stabilna konstrukcja i wysokiej jakości użyte materiały gwarantują wygodę użytkowania. Wytrzymałość T-Door Elegant, to również zastosowane rozwiązania zwiększające ochronę przed ewentualnymi kradzieżami. Dzięki nim domownicy czują się bezpiecznie i mogą negocjować lepszą cenę za ubezpieczenie od włamania.
T-Door Elegant.jpg

Drzwi otwarte na nowoczesność

Drzwi oferowane przez Budvar doskonale sprawdzą się w coraz bardziej popularnych, inteligentnych domach. W T-Door Elegant można śmiało wykorzystać rozwiązania pozwalające na automatyczne sterowanie drzwiami. Do wyboru są trzy panele kontroli dostępu, dzięki czemu tradycyjny klucz odchodzi do lamusa. Miłośnicy nowinek i technologii mogą otwierać je za pomocą kodu, czytnika linii papilarnych lub systemu RFID. Koniec z przeszukiwaniem torby lub plecaka w celu znalezienia kluczy, które utknęły gdzieś na dnie lub co gorsza zostały w pracy.

Kopiuj tekst

Udostępnij

Powiązane artykuły
Taras w salonie, a salon na tarasie – dzięki drzwiom T-Slide

temu

Granica między tarasem a salonem to już przeszłość. Teraz te dwa światy mogą z sobą współgrać. Wszystko za sprawą nowoczesnych drzwi przesuwnych T-Slide od firmy Budvar Centrum.
Kupno nowego okna. O to trzeba zapytać sprzedawcę!

temu

Kupno okna wymaga przygotowania i niezbędnej dawki wiedzy. O co trzeba zapytać sprzedawcę, aby mieć pewność, że nowe okno będzie wieloletnią i zarazem trafioną inwestycją? Ekspert firmy Budvar Centrum, Sebastian Leporowski, zwraca uwagę na kilka aspektów, o które warto zapytać sprzedawcę.
Plastikowe czy drewniane? Wybierz okna idealne

temu

Okna, to niewątpliwie „oczy domu”. To one są łącznikiem świata zewnętrznego z naszą prywatną przestrzenią domową. Wydawać się może, że wybór odpowiednich okien, to proste zadanie. Jednak jak się okazuje, już na samym początku może sprawić ono kilka trudności, szczególnie gdy mamy zdecydować, z jakiego rodzaju materiału okna będą przez wiele lat zdobić najbliższą nam przestrzeń.
La terrasse dans le salon, le salon sur la terrasse – possible grâce à la porte de terrasse T-Slide firmy Budvar

temu

Aujourd'hui, la frontière entre la terrasse et le salon n'existe plus. En fait, ces deux espaces peuvent se compénétrer, s'imbriquer harmonieusement l'un dans l'autre. Tout cela est possible grâce au système de portes coulissantes T-Slide fabriqué par la Société Budvar Centrum.