„Bonjour” polskie okna i drzwi! Budvar Centrum rusza na podbój rynku we Francji
„Bonjour” polskie okna i drzwi! Budvar Centrum rusza na podbój rynku we Francji
Kopiuj tekst

„Bonjour” polskie okna i drzwi! Budvar Centrum rusza na podbój rynku we Francji

Budvar Centrum konsekwentnie zwiększa eksport na rynek europejski. Na celowniku zarządzających marką znalazły się m.in.: Niemcy, Włochy oraz Francja. Troszcząc się o rozpoznawalność i promocję polskich, doskonałych okien, marka podkreśli swoją obecność na październikowych targach ARTIBAT 2018. To jedno z największych wydarzeń, które skupia uwagę francuskiej branży budowlanej.  

Polskie okna na światowych salonach 
Polska wciąż pozostaje liderem eksportu stolarki otworowej w Unii Europejskiej, a zwiększony popyt na polskie okna i drzwi, które są cenione m.in. za bardzo dobrą jakość wykonania, pozwala na optymistyczne prognozy dotyczące zwiększania inwestycji. Budvar Centrum jest jedną z tych polskich firm, która intensywnie planuje ciągłe poszerzanie gałęzi przychodów związanej z eksportem. Okna i drzwi marki Budvar Centrum są wyposażeniem nie tylko polskich domów, ale także belgijskich, niemieckich, włoskich oraz szwedzkich. Rynek francuski także już poznał i docenił okna oraz drzwi tej marki. Europa to nie wszystko, bo firma wysyła swoje produkty także do Azji i Ameryki Południowej. Łącznie – aż 10 rynków na całym świecie dostarcza klientom indywidualnym i biznesowym okna oraz drzwi, pochodzące z firmy, która ma swoją siedzibę i zakład produkcyjny w centrum Polski – w Zduńskiej Woli.
Luwr francuskiej branży budowlanej 
Obecność Budvar Centrum na targach ARTIBAT 2018, które odbędą się w Rennes i potrwają od 24 do 26 października, jest naturalną drogą do budowania rozpoznawalności marki we Francji.

Pragniemy zapewnić inwestorów we Francji, że jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom, a nasze zasoby produkcyjne, stosowana technologia i zaplecze logistyczne dostarczą na rynek francuski każde zamówienie na okna i drzwi o doskonałej jakości

Marek Trzciński, założyciel firmy Budvar Centrum

Wydarzenie każdego roku, już niemal od 30 lat, gromadzi ponad 40 000 zwiedzających i 1000 wystawców. Jest to jedna z największych tego typu imprez we Francji, ale i Europie. Adresatami targów są producenci budowlani, rzemieślnicy, doradcy, firmy usługowe, media branżowe oraz osoby zainteresowane nowościami, udoskonaleniami technologicznymi i przyszłością europejskiej branży budowlanej.
Okna otwarte na sztukę
Tegoroczną obecność Budvar Centrum na ARTIBAT 2018 zdominowała sztuka, która stanie się tłem dla nawiązywania relacji biznesowych. 

Zamieniliśmy stoisko Budvar Centrum w galerię sztuki prezentującą krajobrazy, aby metaforycznie odnieść się do tego, co na co dzień eksponują nasze okna. Jest nim nie tylko piękno otaczającego nas świata, ale wierzymy, że także świetlana przyszłość… również i dla naszej marki.Obecność na targach ARTIBAT 2018 ma wymiar nie tylko biznesowy czy wizerunkowy. To także wartość edukacyjna, która pozwala nam sprawdzić aktualność trendów oraz zlokalizować ścieżki, którymi będą podążać nasi klienci w przyszłości. Wartość podpisanych umów, rozmowy biznesowe na najwyższych szczeblach oraz relacje z dystrybutorami naszych produktów w Europie są bardzo istotne i warto je prowadzić tutaj osobiście. Targi ARTIBAT to prestiżowe miejsce, w którym każda marka, odważnie planująca swój rozwój na rynkach europejskich, musi zaistnieć.

Katarzyna Augustyniak, dyrektor marketingu Budvar Centrum

Ekspozycja Budvar Centrum na ARTIBAT 2018 będzie mieścić się na stoisku nr A47, w holu nr 5.
Powiązane artykuły
ARTIBAT 2018: zielone wzrosty w Budvar Centrum

Budvar Centrum zwiększa udział w sprzedaży stolarki okiennej i drzwiowej na rynku francuskim m.in. poprzez obecność na największych, francuskich targach B2B z tego obszaru. Jako jedna z niewielu marek polskich, Budvar Centrum pojawił się pod koniec października na targac
Okna i drzwi Budvar Centrum nabrały mocy - MOCY PROMOCJI!

Eleganckie, nowoczesne, energooszczędne i trwałe - to mocne wyróżniki produktów marki Budvar Centrum, polskiego producenta okien i drzwi. Z początkiem sierpnia dwa produkty nabrały dodatkowej mocy w „Mocy promocji”, w ramach której drzwi tarasowe T-Slide oraz okna T-Energy można kupić w nowych, niższych cenach. Akcja promocyjna dostępna jest w salonach sprzedaży i u dystrybutorów marki na terenie całego kraju aż do 31 października.
Budvar Centrum sur le Salon Artibat 2018

Élégantes, modernes, résistantes, performantes - ce sont les caractéristiques principales des produits de Budvar Centrum, entreprise de renommé internationale spécialisée dans la fabrication de portes et fenêtres. La Société Budvar Centrum, qui présentera son offre sur le Salon Artibat 2018 à Rennes, affiche clairement ses ambitions pour conquérir le marché français, en déclarant que ses fenêtres sont un cadre idéal pour admirer les magnifiques paysages de la France.
Windows which protect against burglary

How do you protect your home against burglars? It is best to provide all-round protection of your home against theft and vandalism. As it happens, replacing window joinery can influence the security of your property. It is worth knowing how windows should be equipped to provide more effective protection for houses and flats.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.